AMP Stavby Manhart

REKONSTRUKCE
REKONSTRUKCE
DOMŮ A BYTŮ

Pár slov o tom jak probíhá výstavba

REKONSTRUKCE
REKONSTRUKCE
DOMŮ A BYTŮ

Pár slov o tom jak probíhá výstavba

Kompletní rekonstrukce pro město Praha a okolí

Rekonstrukce domu, bytu, paneláku i koupelny bude hračka pro stavební firmu AMP Manhart s.r.o.

AMP Stavby je společnost zabývající se především veškerou stavební a zednickou činností. Mezi naše hlavní činnosti patří rekonstrukce domů a bytů. výstavba domů na klíč, realizace hrubých staveb, dodávka základových desek a všechny ostatní přidružené zednické práce a také dřevostavby.

Reference

Ukázky hotových rekonstrukcí domů a bytů, koupelen
a kuchyní i paneláků.

Rekonstrukce pro město Praha a okolí

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu provádí stavební firma AMP Manhart již od roku 2005. Naše rekonstrukce jsou kompletním řešením včetně závěrečného úklidu. Naše služby zahrnují rekonstrukce starého domu, rodinného domu, rekonstrukce podkroví, či kompletní rekonstrukce domů na klíč. Zajímá Vás kolik stojí rekonstrukce a jaká bude konkrétní cena té Vaší rekonstrukce? Ozvěte se nám a stavební firma AMP Manhart Vám pomůže vyřešit Vaše požadavky na rekonstrukci domu.

Rekonstrukce domů a bytů Praha AMP stavby Praha - Libochovice (45)

Partneři AMP stavební firmy pro rekonstrukce domů a bytů

Rekonstrukce domů a bytů Praha AMP stavby Praha Řepy po rekonstrukci (3)

Rekonstrukce pro město Praha a okolí

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu je jednou z hlavních činností stavební firmy AMP stavby. Rekonstrukce bytu provádíme v rozsahu od rekonstrukce bytového jádra bez bourání i s bouráním tedy kompletní rekonstrukce bytu na klíč. Bytové jádro zdíme dle požadavků klienta. Chcete vědět jaká bude cena rekonstrukce bytu včetně bytového jádra nebo i bez něj? Stavební firma AMP stavby Vám ráda pomůže s určením ceny rekonstrukce a to v regionu Praha a i v okolí tohoto města, kde nejčastěji realizujeme rekonstrukce bytu.

Rekonstrukce pro město Praha a okolí

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě v Praze či v domě v okolí Prahy bude hračka díky stavební firmě AMP. Postaráme se o kompletní řešení včetně rekonstrukce malé koupelny v paneláku. Děláme i levné rekonstrukce či renovace koupelny bez bourání. Realizace koupelen může být na klíč. Tedy přesně Vašeho projektu a přání. Máme vlastního statika a postaráme se o kompletní úklid po realizaci rekonstrukce koupelny. Napište nám nebo rovnou zavolejte o cenu Vaší vysněné koupelny.

Rekonstrukce bytu a domu včetně interiéru AMP stavby Praha (1)

MÁTE DOTAZ NEBO SE CHCETE ZEPTAT jaká bude cena rekonstrukce? POSTARÁME SE O VEŠKERÉ STAVEBNÍ PRÁCE během vaší rekonstrukce OD A DO Z.

Rekonstrukce domů a bytů Praha AMP stavby Praha Řepy po rekonstrukci (1)

Rekonstrukce pro město Praha a okolí

Rekonstrukce paneláku

Rekonstrukce panelových bytů pro úsporu nákladů a komfort bydlení. Byty v původních panelových domech je třeba jednou za čas rekonstruovat a renovovat, abyste zvýšili komfort bydlení. A nejen to! Rekonstrukce vám přinese především výrazné snížení nákladů za energie, zhodnocení bytů a odhlučnění. Proč rekonstruovat panelový byt? Pokud chcete toho všeho využít i vy, obraťte se na naši stavební firmu Miloslava Hladíka. Provádíme velmi kvalitní rekonstrukce panelových bytů dle vašich požadavků (i pokud jsou zcela nestandardní).Změníte interiér přesně podle svých představ. Zvýšíte komfort a kvalitu bydlení. Výrazně odhlučníte byt. Rapidně snížíte neustále rostoucí náklady za energie.Máte zájem o rekonstrukci bytu?“