AMP Stavby Manhart

Hrubá stavba Praha

Hrubá stavba od AMP staveb bývá buď na klíč nebo dle Vašeho projektu.

Hrubá stavba začíná vybudováním základové desky. Hrubou stavbu vyzdíváme Phorothermem. Dále používáme dřevěné KVH konstrukce, klasické zdění a betonování. Často na hrubé stavbě pracujeme s Prothermem, Porfixem a Porobetonem. Také používáme keramické tvárnice Heluz.

Obecná definice hrubé stavby neexistuje a každý si pod tímto pojmem může představit něco jiného. Funkčně se však vždy jedná stavbu v takovém rozsahu, aby do ni nepršelo přes střechu. Tedy hrubá stavba  jsou obvodové zdi + střecha. Záměrem hrubé stavby by tedy měl být takový stav, kdy stavba je staticky stabilní a v tomto stavu dokáže čelit povětrnostním podmínkám bez větších šrámů.

Hrubé stavby Praha AMP stavební firma Manhart (1)

Hrubé stavby Praha

Postavíme vám hrubou stavbu

Hrubá stavba je kompromisem mezi svépomocnou výstavbou, která je mimořádně náročná na čas, odborné znalosti i zkušenosti a stavbou domu na klíč. Dáváte přednost právě této možnosti?

Realizujeme hrubé stavby, které se stanou kvalitním základem celého domu. Aby tomu tak bylo, je nutná vysoká kvalita použitého materiálu i preciznost provedení.

Díky profesionálním zaměstnancům, více než 20 letům zkušeností v oboru i stovkám realizovaných staveb se můžete spolehnout na rychlost a kvalitu výstavby hrubé stavby domu.

Od základní desky po střechu

Práce na stavbě začíná zajištěním veškerých zemních prací, zhotovením základové desky a pokračuje obvodovým zdivem a realizací stropů a střechy. Dům je tedy od A do Z připravený k realizaci elektroinstalace, instalatérské a topenářské práce, zařízení koupelen.

Na všechny fáze výstavby se vztahuje zákonem stanovená záruční doba, ve které je možné bezplatně opravit vadné části hrubé stavby.

Nemáte zájem o kompletní hrubou stavbu, ale jen o její ucelenou část, jako je například základová deska? Neváhejte se na nás obrátit.

Jaká bude
hrubá stavba
od AMP stavby?

Spolehlivost

Kompletní řešení

Vyjdeme Vám vstříc

Poradenství

vlastní tým profesionálů

Postaráme se o financování

Cena hrubé stavby zahrnuje

I v případě hrubé stavby samozřejmě existuje standard. Co vše je součástí tohoto standardu

uvádíme ve stručnosti zde

zemní práce

základové konstrukce a hydroizolace základů

obvodové a vnitřní nosné stěny a příčky

konstrukce stropů

komín a střešní konstrukci včetně krytiny

výplně otvorů v obvodovém plášti

možnost provedení fasády

Cena se stanovuje na základě slepého rozpočtu

Kompletní řešení pro hrubé stavby

Rozsah si dohodneme Praxe nás naučila nebýt ve specifikaci rozsahu hrubé stavby příliš dogmatický. Proto jsme otevřeni dohodě o našem podílu stavebních prací.

Hrubé stavby Praha AMP stavební firma Manhart (3)

Hrubé stavby Praha

Hrubá stavba na klíč

Zajistíme hrubou stavbu na klíč pro Váš nový dům od prvotního zaměření na pozemku až po umístění střechy. Jsme si vědomi důležitosti správného vytyčení stavby, založení základové desky i výstavby zbylé hrubé stavby.

Proto se u nás můžete spolehnout na naše profesionální české řemeslníky s mnohaletou praxí a zkušenostmi s výstavbou rodinných domů.

Postaráme se o všechny činnosti, které s hrubou stavbou souvisí. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu výstavby. Všechny jednotlivé kroky spolu budeme předem a průběžnně konzultovat tak, abyste byli v konečné fázi plně spokojeni.

Hrubé stavby Praha

U hrubé stavby na klíč
postupně zajistíme

výškové a poziční vytyčení stavby na pozemku

svislé nosné konstrukce

střešní konstrukce (krov, komín, prostupy aj.)

zemní výkopové práce přípojky inženýrských sítí

vnitřní zdivo včetně překladů a věnce

střešní krytinu

základové pasy a základovou desku

vodorovné nosné konstrukce

izolaci vodorovných a svislých konstrukcí

Kromě hrubé stavby vám pomůžeme v těchto oblastech

Základové desky

Výstavba rodinného domu

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce bytu a bytového jádra