projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Střechy
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
 • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
 • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Kompletní realizace střechy

Kompletní realizace střechy Plánujete kompletní relizaci střechy? Nechte to na nás. Naše společnost je schopna Vám zhotovit kompletní zastřešení domu či jiných objektů. Máme kvalifikovaný a proškolený tým odborníků z oblasti tesařství, klempířství a pokrývačství. Výsledkem toho je kvalitně odvedená práce v rozumném čase. Radí Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu, jako je např. střešní krytina. Tu nakupujeme u známých dodavatelů, proto se můžete spolehnout na její kvalitu a životnost. Naši tesaří vyhotoví a usadí krovy, naší klempíři zrealizují montáž klempířských prvků a pokrývači dodají kvalitní střešní krytinu, která dá celému zastřešení výsledný ráz.

Jak realizace probíhá ?

Nahlédněte do postupů při realizaci kompletní střechy :

 • 1. Návrh, cenová nabídka, smlouva
 • Pokud jste se rozhodli pro výstavbu nové střechy, můžete očekávat následující. Nejdříve přijedeme na místo stavby a vše důkladně vyměříme. Z těchto údajů poté vypracujeme přibližnou cenovou nabídku. Po schválení této cenové nabídky dojde k soupisu smlouvy o dílo. Jakmile jsou všechny počáteční aspekty splněny, přejdeme na realizaci.
 • 2. Tesařské práce
 • V první fázi výstavby zastřešení je realizace kvalitní nosné konstrukce, jejíž hlavní součástí jsou především nosné trámy a krovy. Nyní přicházi na řadu naši kvalifikovaní tesaři, aby výstavbu provedli. Krov plní především nosnou funkci střešního pláště, přenáší z něho zatížení na nosné části objektu a také samozřejmě vytváří tvar střechy. I krovy prošly během staletí vývojem . V posledních cca padesáti letech došlo ke změně využití půdních prostor a snaha o jejich maximální využití pro obytné nebo jiné komerční účely také změnila kontrukci krovů. Zhotovíme krovy všech druhů a velikostí podle Vašeho projektu. Střešní krovy Vám dodáme na klíč i s pokrytím střechy a nebo i samostatně pouze stavbu krovu. Dodáme kompletní materiál, podle Vašeho projektu spočítáme množství materiálu a uděláme Vám cenovou nabídku podle aktuální ceny dřeva. Cenovou nabídku počítáme individuálně, přesně podle Vašeho zadání.
 • 3. Klempířské práce
 • Důležitou součástí každé střechy je dodávka klempířských prací. Ty naše společnost zajistí také. Je totiž nezbytně nutné, aby od Vašeho domu byla odvedena veškerá dešťová voda, aby vše správně těsnilo a nedocházelo tak k zatékání do stavby a následnému vlhnutí zdiva, což by mělo zá následek narušení jak estetického vzhledu, tak statiky stavby. S námi je to jednoduché. Vše zaměříme, vypracujeme cenovou nabídku a po schválení materiál dopravíme na stavbu a profesionálně namontujeme. Dodržujeme nejmodernější trendy a postupy.
 • 4. Pokrývačské práce
 • Poslední fází zastřešení Vašeho domu či objektu je bezpochyby položení střešní krytiny. Na střechu se pokládají pálené tašky, betonové tašky, eternit, bobrovka a další. Ne vždy se dá vše použít, je třeba vybrat ten správný materiál. S tímto Vám také rádi poradíme.
 • 5. Předání
 • Nyní je výstavba kompletního zastřešení hotova a může být předána zákazníkovi.
Kam dál ?
Kontaktujte nás Kontakt Kontaktní formulář >>
Nezávazná poptávka Poptávka Zadat poptávku >>
Přehled referencí Reference Zobrazit reference >>
Nechte si zavolat MobilIcon Zadejte Vaše číslo >>