projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Střechy
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
  • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
  • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Střechy

Nezbytnou součástí každé stavby je kvalitní zastřešení. Většinou dodáváme střechy na klíč , tedy komplexní řešení od stavby krovu až k pokrytí střechy. Je však samozřejmě možné si objednat pouze dílčí služby. Naše společnost zajistí dodávku a montáž většiny osvědčených a certifikovaných krytin.

Používáme betonové a pálené střešní krytiny např: BRAMAC, KM BETA, TONDACH, aj..

Střecha je velmi důležitá část Vašeho domu a výrazně se podílí na celkovém vzhledu a estetickém dojmu z celé stavby. Střecha chrání Váš dům před povětrnostními vlivy a samozřejmě také Váš dům tepelně izoluje a tím se nemalým způsobem podílí na úsporách energie. Proto je třeba jak stavbě tak i pokrytí střechy věnovat náležitou pozornost. Na střechu se pokládají pálené tašky, betonové tašky, eternit, bobrovka a další. Ne vždy se dá vše použít, je třeba vybrat ten správný materiál. I s tímto Vám rádi poradíme a pomůžeme.

Přehled nabízených služeb :


Kompletní realizace střechy

Kompletní realizace střechy Plánujete kompletní relizaci střechy? Nechte to na nás. Naše společnost je schopna Vám zhotovit kompletní zastřešení domu či jiných objektů. Máme kvalifikovaný a proškolený tým odborníků z oblasti tesařství, klempířství a pokrývačství. Výsledkem toho je kvalitně odvedená práce v rozumném čase. Radí Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu, jako je např. střešní krytina. Tu nakupujeme u známých dodavatelů, proto se můžete spolehnout na její kvalitu a životnost. Naši tesaří vyhotoví a usadí krovy, naší klempíři zrealizují montáž klempířských prvků a pokrývači dodají kvalitní střešní krytinu, která dá celému zastřešení výsledný ráz.
Dozvědět se více >


Tesařské práce

V první fázi výstavby zastřešení je realizace kvalitní nosné konstrukce, jejíž hlavní součástí jsou především nosné trámy a krovy. Nyní přicházi na řadu naši kvalifikovaní tesaři, aby výstavbu provedli. Krov plní především nosnou funkci střešního pláště, přenáší z něho zatížení na nosné části objektu a také samozřejmě vytváří tvar střechy. I krovy prošly během staletí vývojem . V posledních cca padesáti letech došlo ke změně využití půdních prostor a snaha o jejich maximální využití pro obytné nebo jiné komerční účely také změnila kontrukci krovů. Zhotovíme krovy všech druhů a velikostí podle Vašeho projektu. Střešní krovy Vám dodáme na klíč i s pokrytím střechy a nebo i samostatně pouze stavbu krovu. Dodáme kompletní materiál, podle Vašeho projektu spočítáme množství materiálu a uděláme Vám cenovou nabídku podle aktuální ceny dřeva. Cenovou nabídku počítáme individuálně, přesně podle Vašeho zadání.
Dozvědět se více >


Klempířské práce

Důležitou součástí každé střechy je dodávka klempířských prací. Ty naše společnost zajistí také. Je totiž nezbytně nutné, aby od Vašeho domu byla odvedena veškerá dešťová voda, aby vše správně těsnilo a nedocházelo tak k zatékání do stavby a následnému vlhnutí zdiva, což by mělo zá následek narušení jak estetického vzhledu, tak statiky stavby. S námi je to jednoduché. Vše zaměříme, vypracujeme cenovou nabídku a po schválení materiál dopravíme na stavbu a profesionálně namontujeme. Dodržujeme nejmodernější trendy a postupy.
Dozvědět se více >


Pokrývačské práce

Poslední fází zastřešení Vašeho domu či objektu je bezpochyby položení střešní krytiny. Na střechu se pokládají pálené tašky, betonové tašky, eternit, bobrovka a další. Ne vždy se dá vše použít, je třeba vybrat ten správný materiál. S tímto Vám také rádi poradíme.
Dozvědět se více >


Opravy starých střech

Opravy starých střech Máte v plánu rekonstrukci Vaší střechy? Zátéká Vám do domu? Chcete prostor pod střechou využít k bydlení? Chcete střechu zateplit? Rádi Vám pomůžeme. Kompletně se postaráme o Vaši střechu. Provádíme opravy, rekonstrukce a revitalizace starých střech. Rekonstrujeme a opravuje střechy všech tvarů s jakoukoliv krytinou. Provedeme dodatečnou izolaci či zateplení. Vyměníme staré čí zvlhlé trámy, krovy a latě, případně je chemicky ošetříme proti budoucímu napadání plísněmi a jinými škůdci. Pokud to chcete vzít z gruntu, starou střechu kompletně zlikvidujeme a vystavíme nové, kvalitní zastřešení, které Vám bude sloužit několik následujících let.
Dozvědět se více >