projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Dům a byt
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
  • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
  • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Dům a byt

Pokud se přesuneme z venkovní výstavby do interiéru, i zde Vám můžeme nabídnout mnoho kvalitních služeb. S námi je to snadné. Přesně si určíte, co chcete v interiéru zrealizovat a ostatní necháte na nás. Provádíme různé typy úprav. Ať se jedná o práci se sádrokartonem, tak veškeré podlahářské práce, stropní obklady a konstrukce, či obklady interiéru. Nic pro nás není cizí. Stačí se jen ozvat. Přijedeme k Vám, vše naplánujeme, navrhneme, vypracujeme rozpočet a poté zakázku zrealizujeme.

Přehled nabízených služeb :


Sádrokartonové konstrukce

Sádrokartonové konstrukce Máte v plánu rekonstrukci Vašeho interiéru? Chcete zrealizovat půdní vestavbu? Chcete změnit dispozici prostor? Najměte si nás. Pomocí sádrokartonového systému zrealizujeme jakákoliv Vaše přání. Tento sádrokartonový systém patří v dnešní době k nejoblíbenějším stavebním materiálům. Tato technologie je velmi univerzální a má široké možnosti využití. Sádrokarton a sádrokartonové konstrukce mají řadu výhod. Dáváme této technologii tedy přednost před výstavbou interiérů klasickou mokrou cestou, tedy zděním příček z cihel a tvárnic. Pro svoje vynikající vlastnosti, pocházející od vlastnosti sádry jsou sádrokartony často používaným materiálem v interiérech.
Dozvědět se více >


Podlahy

Podlahy Naše společnost Vám položí všechny druhy dřevěných podlah, plovoucích podlah, podlah z masivu apod. Podlahu položíme tzv. "na klíč" . Materiál zajistíme, dovezeme, podlahu položíme včetně obvodových lišt. Rozvojem nových druhů materiálů došlo v posledních letech k velkému zájmu o nové podlahy. Nejoblíbenější jsou plovoucí laminátové podlahy a to pro svoji nízkou pořizovací hodnotu a zárověň velmi pěkny vzhled. Vyrábějí se snad ve všech napodobeninách dřeva a jsou velmi odolné. Zhotovíme a položíme i klasické dřevěné podlahy. Dřevo je pro svoje vlastnosti ideálním materiálem pro podlahu a působí velmi pěkným estetickým dojmem. Zajistíme kompletní dodávku podlahy, materiál, položení a ošetření dřeva.
Dozvědět se více >


Stropy

Stropy Nabízíme Vám výrobu, opravy a montáž všech dřevěných stropů a to hlavně stropů překládaných. V současné době jsou tyto stropy skutečně velmi oblíbené. Stropy mají nezaměnitelný a velmi pěkný vzhled, nízké pořizovací náklady a velkou rychlost montáže. Námi realizované překládané stropy jsou opatřeny nátěry proti dřevokazným houbám a hmyzu a na přání zákazníka i protipožárním nátěrem . Pokládají se již několik tisíciletí a tak jako vše prošla technologie pokládky vývojem. Dříve plnily funkci spíše zmenšení prostoru a tím zmenšení úniku tepla, postupně hlavně u bohatších majitelů přibraly také funkci estetickou. Dřevo je velmi příjemným materiálem a působí v interieru opravdu dobře. Konečný nátěr včelím voskem nebo přírodním olejem dodá dřevu nádherný vzhled a z Vašeho stropu se stane skutečná perla místnosti.
Dozvědět se více >


Ostatní služby v interiéru

Chcete změnit a vylepšit svůj domov ? Naše společnost Vám poradí a pomůže s rozhodnutím jak jednoduše, rychle a finančně dostupně změnit Váš interier pomocí obložení. Dřevěné obložení se hodí nejen pro vnitřní prostory, ale i pro venkovní použití. Velmi pěkně se hodí např: u venkovních zákoutí k posezení ale i na obložení domků apod. Obklady a obložení jsou hezkým a hojně používaným dekoračním doplňkem. Dřevo, jako přírodní materiál, působí velmi příznivě a pobyt v takovém prostoru je opravdu uklidňující a příjemný . Na obložení používáme velmi kvalitní dřevo a to jak smrk, borovici ale i dub, buk a další . Velmi důležitý je finální nátěr, který nechá dřevo vyniknout v celé své kráse. Možností obkládání je skutečně mnoho, například proměnou výškou obkladu lze dosáhnout velmi pěkného estetického dojmu.
Dozvědět se více >