projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Dřevostavby
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
  • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
  • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Vrata a garážová stání

Garážová stání

Naše společnost Vám poradí, doveze a smontuje přístřeší pro Vaše auto nebo jiný dopravní prostředek. Velmi vhodné pro ty, kdo nemají zděnou garáž ale mají prostor pro garážové stání. Dřevěné garážové stání lze opravdu doporučit, pro jeho vynikající vlastnosti. Tyto garážové přístřešky neudržují vlhkost a tak mnohem lépe chrání auto před korozí a zároveň před povětrnostními vlivy .

Garážový přístřešek má další výhody, pro které je velmi vhodným řešením na parkování plechových miláčků. Jeho realizace je velmi rychlá a mnohem méně finančně náročná, než garáž zděná. Staví se na betonovou desku nebo betonové patky. Stěny jsou uloženy na podkladových hranolech,které jsou kotveny k základové desce. V případě nutnosti je takové stání poměrně snadno rozebiratelné. Velkou životnost zajistí impregnace a nátěr dřeva a také pravidelná údržba. Takto postavené a ošetřené garážové stání Vám bude velmi dobře sloužit mnoho let.

Vrata a vrátka

Vrata se během staletí samozřejmě vyvíjela a hlavně měnila svoji funkci. Dříve sloužila vrata především jako ochrana obydlí, teprve postupně se z nich stal prvek spíše estetický a reprezentativní. My Vám na zakázku zhotovíme jakákoli vrata podle Vašeho návrhu, nebo Vám samozřejmě poradíme jaká vrata by byla pro Vás vhodná.

Vrat je opravdu velké množství. Jsou jednoduchá vrátka do kůlny nebo dílničky ale také velká ozdobná vstupní vrata do statku a nebo do velké stodoly. I velká dvoukřídlá vrata mohou být jednoduše řešena a nebo je to skutečně reprezentativní vstup do objektu. Mnoho krásných vrat a vrátek se bohužel do dnešní doby nedochovalo, většinou díky povětrnostním podmínkám a také špatnému ošetření dřeva. U starých roubenek nebo chalup jsou vrata již stará okolo sta let a bohužel dosluhují. Jsme schopni Vám zhotovit přesnou kopii, která Vám bude sloužit minimálně dalších sto let

Kam dál ?
Kontaktujte nás Kontakt Kontaktní formulář >>
Nezávazná poptávka Poptávka Zadat poptávku >>
Přehled referencí Reference Zobrazit reference >>
Nechte si zavolat MobilIcon Zadejte Vaše číslo >>