projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Dřevostavby
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
  • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
  • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Altány a pergoly

Altány

Altán je ideální otevřené místo k posezení, kde si můžete jen tak popovídat s přáteli, nebo se najíst, grilovat, studovat ale hlavně prožít příjemné chvíle a být přitom chráněni proti nepřízni počasí.

Provádíme kompletní stavbu altánů, od návrhu až po samotnou realizaci. Při realizaci myslíme na kvalitní izolaci střechy a dále používáme pouze velmi kvalitní dřevo. Proto Vám altán, při pravidelném ošetřování, bude mnoho let kvalitně sloužit

  • Výhody
  • Velkou výhodou altánů oproti uzavřené chatičce je to, že se jedná o zastřešený ale zároveň otevřený prostor. Jste proto v kontaktu s přírodou, ale zároveň chráněni před deštěm. Můžete zde mít krb, gril a nebo třeba jen křesla k posezení.
  • Nevýhody
  • Snad jedinou nevýhodou altánu je, že ho nelze využívat jako úložný prostor. Uložené sekačky a jiné zahradní nářadí jen znehodnocují funkci altánu a proto na podobné věci je lépe použít zahradní chatku.

Je proto nutné si velmi dobře promyslet, na co chcete danou stavbu využívat.

Pergoly

S výstavbou pergol a zahradních přístřešků máme velké zkušenosti. Materiál dovezeme a pergolku smontujeme přímo na místě. Pergola Vám bude sloužit mnoho let a proto je dobré věnovat jejímu vzhledu a umístění dostatek pozornosti. Samozřejmě Vám se vším poradíme.

Jedná se o víceúčelový přístřešek, který můžete využít k posezení, oddělení částí zahrady nebo pozemku a třeba i jako přístřešek pro auto. Samozřejmě pro auto bude trochu jiná než k posezení a proto je vhodné ai její hlavní účel předem promyslet Stejně tak je to se samotnou stavbou a použitým materiálem. I když pergoly vypadají podobně - mžíž tvořící stěnu, příčky ,sloupky - tak pergola k odpočinku a relaxaci bude zastřešená a robustnější než pergola, která jen slouží pro popínavé rostliny a oddělení částí zahrady.

Kam dál ?
Kontaktujte nás Kontakt Kontaktní formulář >>
Nezávazná poptávka Poptávka Zadat poptávku >>
Přehled referencí Reference Zobrazit reference >>
Nechte si zavolat MobilIcon Zadejte Vaše číslo >>