projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Dřevostavby
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
  • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
  • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Dřevostavby

Zahradní domky, chatky, altány, sruby a různé dřevěné přístřešky již neodmyslitelně patří do většiny zahrad a setkáváme se s nimi na mnoha místech. Většinou využíváme zahradu k odpočinku a k tomu všechny tyto dřevěné stavby prostě patří. Naše společnost Vám z kvalitního dřeva postaví jakoukoli dřevostavbu podle Vašeho návrhu nebo projektu. Materiál zajistíme a dovezeme a vše na místě postavíme včetně střechy a jejího pokrytí.

Před realizací jakékoli stavby si nejdříve dobře promyslete k čemu jí budete nejvíce využívat. Altány a pergoly se ideálně hodí k relaxaci a odpočinku. Grilování, posezení u dobrého jídla a pití s přáteli nebo rodinou a nebo prostě jen k odpolednímu lenošení. Pergoly bez zastřešení lze dobře využít pro popínavé rostliny a oddělení třeba části zahrady. Garážová stání samozřejmě využijete pro zaparkování auta a nebo přívěsného vozíku Na uložení sekačky, traktůrku a zahradního nářádí je vhodný klasický nářaďový domek a pokud chcete stavbu využívat ke krátkodobému bydlení tak si postavíte srub nebo větší chatu.

Přehled nabízených služeb :


Dřevěné fasády

Dřevěné fasady Dřevěná fasáda může ozdobit jakýkoliv dům či chalupu. A nedělá se jen kvůli kráse dřeva. Pomocí odvětrávání fasády můžete Váš dům či chalupu i zateplit.
Naše společnost provádí komletní stavbu dřevěných fasád. Využíváme jen velmi kvalitní dřevo, díky kterému Vám, při pravidelném ošetřování, dřevěná fasáda bude mnoho let kvalitně sloužit.
Naše společnost Vám vysvětlí výhody i nevýhody dřevěné fasády. Pomůžeme Vám s výběrem správného typu dřeva a celou zakázku zrealizuje.

Dozvědět se více >


Altány a pergoly

Altány a pergoly Altán je ideální otevřené místo k posezení, kde si můžete jen tak popovídat s přáteli, nebo se najíst, grilovat, studovat ale hlavně prožít příjemné chvíle a být přitom chráněni proti nepřízni počasí. Provádíme kompletní stavbu altánů, od návrhu až po samotnou realizaci. Při realizaci myslíme na kvalitní izolaci střechy a dále používáme pouze velmi kvalitní dřevo. Proto Vám altán, při pravidelném ošetřování, bude mnoho let kvalitně sloužit S výstavbou pergol a zahradních přístřešků máme také velké zkušenosti. Materiál dovezeme a pergolku smontujeme přímo na místě. Pergola Vám bude sloužit mnoho let a proto je dobré věnovat jejímu vzhledu a umístění dostatek pozornosti. Samozřejmě Vám se vším poradíme.
Dozvědět se více >


Vrata a garážová stání

Vrata a garážová stání Naše společnost Vám poradí, doveze a smontuje přístřeší pro Vaše auto nebo jiný dopravní prostředek. Velmi vhodné pro ty, kdo nemají zděnou garáž ale mají prostor pro garážové stání. Dřevěné garážové stání lze opravdu doporučit, pro jeho vynikající vlastnosti. Tyto garážové přístřešky neudržují vlhkost a tak mnohem lépe chrání auto před korozí a zároveň před povětrnostními vlivy. Garážový přístřešek má další výhody, pro které je velmi vhodným řešením na parkování plechových miláčků. Jeho realizace je velmi rychlá a mnohem méně finančně náročná, než garáž zděná. Staví se na betonovou desku nebo betonové patky. Stěny jsou uloženy na podkladových hranolech,které jsou kotveny k základové desce. V případě nutnosti je takové stání poměrně snadno rozebiratelné. Velkou životnost zajistí impregnace a nátěr dřeva a také pravidelná údržba. Takto postavené a ošetřené garážové stání Vám bude velmi dobře sloužit mnoho let.
Dozvědět se více >


Ploty

Ploty Naše společnost také staví dřevěné ploty, ozdobné ploty a balkonová zábradlí nebo obložení. Většinou používáme kvalitní smrkové nebo borové ale samozřejmě zhotovíme zakázku z jiného Vámi vybraného dřeva např: bukového, dubového aj. Všechny dřevěné díly je pro větší životnost vhodné impregnovat proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu přípravky např: Bochemit či Lignofix. Samozřejmě že balkonová zábradlí nebo obložení se nejvíce používají na rodinných domech nebo chalupách, ale své uplatnění najdou i na balkonech panelových i cihlových činžovních domů, kde přispějí ke zkrášlení a zlepšení vzhledu těchto domů
Dozvědět se více >


Zahrada a zahradní nábytek

Zahradní lavice jsou jenom jedním druhem zahradního nábytku. Naše společnost Vám na zakázku vyrobí jakýkoli zahradní nábytek podle Vašich návrhů. Na zahradě se využije velmi rozmanitý nábytek ale i různé zahradní doplňky. I zahradní nábytek je třeba vyrábět z kvalitního a dobře ošetřeného materiálu, protože je minimálně přes sezónu a nebo i celoročně, vystaven všem nepříznivým povětrnostním vlivům
Dozvědět se více >